راهنماي ثبت سفارش

وقتی وارد صفحه ثبت سفارش شدید با این صفحه مواجه می شوید. یک فرم در سمت چپ تصویر وجود دارد که یکسری اطلاعات اولیه در مورد شما ، راه های تماس و زمینه فعالیتتان می خواهد. این فرم را به ترتیب زیر تکمیل کنید. البته این نکته در در نظر داشته باشید که این اطلاعات جهت آشنایی با شما دریافت خواهد شد و اطلاعات تکمیلی را پس از ثبت سفارش از شما دریافت خواهیم کرد.

نام شما / شرکت : نام خودتان یا شرکتی که از طرف آن ثبت سفارش می کنید را وارد کنید.
عنوان لوگو : نامی را که قرار است بر اساس آن لوگو طراحی شود را وارد کنید.
شماره تماس: یک شماره ترجیحا همراه برای تماس مستقیم با سفارش دهنده و مبادله اطلاعات وارد کنید.
زمینه فعالیت : زمینه فعالیتان را بنویسید . مثلا فروشگاه آنلاین بدلیجات ، تولید قطعات خودرو ، موسسه فرهنگی موسیقی یا ...
انتخاب سرویس:در این قسمت نوع خدمات طراحی لوگو ای که در نظر دارید را انتخاب کنید. اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که چه نوع لوگویی را انتخاب کنید با ما برای مشاوره و کمک در تصمیم گیری تماس بگیرید.
سایر خدمات: اگر به جز طراحی لوگو سرویس دیگری مانند طراحی ست اداری ، کارت ویزیت و... هم می خواهید اینجا آن را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه هیچکدام را انتخاب کنید
ایمیل: برای ثبت امن و مطمئن سفارش لازم است یک ایمیل واقعی وارد کنید.
وب سایت : اگر وب سایت دارید آدرس آن را وارد کنید اگر ندارید مهم نیست.
توضیحات تکمیلی : در این قسمت هر نکته ای که لازم می دانید در لوگو رعایت شود یا لازم است ما در مورد زمینه فعالیت شما بدانیم را وارد کنید. اگر توضیح خاصی ندارید این قسمت را خالی بگذارید. ما پس از تماس، اطلاعات لازم را از شما دریافت خواهیم کرد.
قبل کلیک روی گزینه ثبت سفارش یک گزینه امینتی برای جلوگیری از فعالیت ربات ها وجود دارد که باید آن را تایید کنید. پس از تایید آن روی ثبت سفارش کلیک کنید تا سفارش شما ثبت شود. به کلیه سفارش ها در کمتر از 24 ساعت رسیدگی می شود و در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.